Etiketler

AK Parti'de "Ezber bozan" atama!

AK Parti İstanbul İl Başkanlığına Milli Görüş kökenli Osman Nuri Kabaktepe atandı.Son yıllarda halktan kopuk İl Başkanlığı atamaları sonrası Kabaktepe'nin atanması,parti tabanında memnuniyetle karşılandı ve AK Parti 2002 ruhuna dönüyor yorumlarını da beraberinde getirdi.

Covid-19 Testi Pozitif Çıktı

AK Parti Battalagazi İlçe Başkanı Basri Kahveci'nin Koronavirüs testi pozitif çıktı.

Ya Bakanlık ya Başkanlık!

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık'ın Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde yaptığı 2023'te aday değilim sözleri siyaset çevresinde yankı uyandırdı. Çalık'ın bu söylemi 2023 yerel seçimlerine hazırlık olarak yorumlandı.

Malatya’ya ne yapılmışsa Cumhuriyet Halk Partisi sayesinde yapılmıştır

CHP İl Başkanı Enver Kiraz, Cumhurbaşkanının Malatya’ya gelişini değerlendirdi.

Eski AK Partili Vekil,Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tepki gösterdi!

Minibüsçüler Odası Başkanı Mesut İnce'nin Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslenerek ifade ettiği evimize ekmek götüremiyoruz iddiası, eski AK Parti Milletvekili yeni İyi Parti İl Başkanı Süleyman Sarıbaş'ın da gündemindeydi. Sarıbaş,Minibüsçü esnafının seslenişi bana hiç abartılı gelmedi dedi.

Yönetimin yüzde 70'i aynı isimlerden oluştu

AK Parti’nin Pazar günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra bazı bakanlar ile parti üst yöneticilerinin de katılımıyla gerçekleştirilen Malatya 7. Olağan İl Kongresi’nde önceki yönetimden 35 kişi yerini korudu.15 isimse yeni yönetimde yer almadı. 50 kişilik yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Tüm hemşehrilerimizi kongremize bekliyoruz

AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya “Sayın Cumhurbaşkanımızın yola çıktığı ilk günden bugüne Malatya “Beydağı Gibi” dik bir şekilde yanında yer aldı. AK Parti siyasetinde Malatya omurga şehirlerden biri oldu.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan 25 Ekim'de Malatya'da

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tamamlanan bazı projelerin açılışını yapmak ve partisinin 7. Olağan İl kongresine katılmak üzere Pazar günü Malatya’ya yapacağı ziyaret öncesi hazırlıklar tamamlandı.

Yalçınkaya, A Takımını belirledi

AK Parti Yeşilyurt ilçe teşkilatında Av. Muhammed Yalçınkaya başkanlığındaki yeni yürütme kurulu belli oldu.

Kahveci,A Takımını belirledi

Battalgazi AK Parti İlçe Teşkilatı'nın yeni yönetim kurulunda görev dağılımı yapıldı. Yeni görevlendirmede, ilçe başkan yardımcılıklarının yarıdan fazlasında değişim olduğu görüldü.

Tüfenkçi de Albayrak'a teşekkür etti

AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi,Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ı ziyaret ederek "Malatya’nın 6. Bölge teşviklerinden yararlanması, TMO’nun kayısı alımı, Lisanslı Depo ile ilgili verilen destekler için teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Malatya'lılar adına kayısılı teşekkür

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık,TMO'nun kayısı alımına başlaması dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a kayısı hediye ederek, Malatya'lılar adına teşekkür etti.

İnandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz

AK Parti Battalgazi ilçe Başkanı Basri Kahveci "Cumhurbaşkanımızın emrinde ve onun çizmiş olduğu yolda devam edeceğiz" dedi.

AK Parti Yeşilyurt'un yeni yönetimi belli oldu

AK Parti Yeşilyurt ilçe kongresi yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

AK Parti Battalgazi'nin yeni yönetimi belli oldu

AK Parti Battalgazi ilçe kongresi yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Büyük kongre 12 Eylül’de

Ak Parti Battalgazi ilçe kongresi 12 Eylül Cumartesi günü 11.00’da Silahtar Mustafa Paşa Kervansaray’ında yapılacak.

6 bin ton kapasiteli olacak

Malatya Milletvekili Ahmet Çakır Kuru ‘Kayısı Lisanslı Depoculuk ve Borsası Projesi’ni inceledi.

Doğalgaz'da ciddi şikayet yok!

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Fırat EDAŞ’ın Malatya’da 9 yılda 290 milyon, 2020 yılında ise 90 milyon TL’ye yakın yatırım yaptığını ifade etti.

'Dualarınıza talibim'

Teşkilatçılık bizim omurgamız

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “AK Parti ailesi çok güçlü bir teşkilat ve 13 milyon üyesi var. Teşkilatlarımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde emin adımlarla yürüyor” dedi. 

Battalgazi'de Kahveci,Yeşilyurt'ta Yalçınkaya ile yola devam

AK Parti Malatya'da ilçe kongreleri başlıyor.Merkez ilçelerde mevcut başkanlarla kongreye gidilecek.

Yeni terminal binası yapılacak

 AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya havalimanına 2,5 milyon yolcu kapasiteli yeni bir terminal binasının yapılacağını açıkladı.

Çakır,kime anlatıyor?

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır'ın Yazıhan ziyaretinde sosyal medya hesabından paylaşılan fotoğraf "Ahmet Çakır kime anlatıyor?" yorumlarını da beraberinde getirdi.

Çalık deprem bölgesinde!

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, depremin merkez üstü Malatya’nın Pütürge ilçesine bağlı Taşmış Mahallesini ziyaret etti.

Koca mı Yalçınkaya mı? (Editörden)

AK Parti Malatya'da kongrelerin başlamasına sayılı günler kala İl Başkanlığına kimin getirileceği merak konusu oldu.

Malatya kayısısı için önemli bir hamle!

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) kayısı alımına başlıyor” dedi.