Etiketler

Aşılar evlerde yapılacak

Malatya Sağlık İl Müdürü Prof.Dr.Recep Bentli yaptığı açıklamada,19 Ocak Salı gününden itibaren 90 yaş üzeri vatandaşların Koronavirüs aşılarının evlerinde yapılacağını ifade etti.

Vali Aydın Baruş Şeker Fabrikasında incelemelerde bulundu!

Üretimi yerinde görmek ve incelemelerde bulunmak amacıyla Şeker Fabrikasını ziyaret eden Vali Baruş’u Fabrika Müdürü Suat Altun, fabrika yetkilileri ve fabrika çalışanları karşıladı.

65 yaş üstüne uyarı !

Malatya Sağlık İl Müdürü son zamanlarda yaşanan vaka artışından sonra 65 yaş üstü vatandaşlara bazı uyarılarda bulundu.

İdari İşler Müdürü hayatını kaybetti

İnönü Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Tahakkuk Servisi Şube Müdür Vekili Mehmet Sinan Göğüs koronavirüse yakalanarak vefat etti.

Gençlik bizim için umut demektir

Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren,EBA üzerinden öğrencilere bir mektup göndererek mutlu ve başarılı bir eğitim yılı temennisinde bulundu.

Milli Eğitim Müdürü Değişti

Milli Eğitim Bakanlığı emrine çekilen Ali Tatlı'nın yerine Battal Kanbay atandı.

Bentli'den Sarıbaş'a cevap

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Recep Bentli İYİ Parti Malatya İl Başkanı Süleyman Sarıbaş'ın Covid-19 hastalarının mağdur olduğunu iddiasına cevap verdi.

Hastanelerde virüs yoğunluğu yaşanıyor

Sağlık İl Müdürü Recep Bentli; 'Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Pandemi polikliniğinde yaşanan hasta yoğunluğu nedeniyle Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi bünyesinde Pandemi polikliniği hizmet vermeye başlamıştır' dedi.

Bu üzüm tadı ve rengi ile fark oluşturacak

Pütürge kırmızısı üzümünün çeşidinin devamlılığını sağlanması ve geliştirilmesi amacı ile çalışmalar sürdürülüyor.

Karataş:Su ucuz,abartıyorlar!

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Mehmet Yaşar Karataş, suya yapılan yüzde 20’lik zam sonrası yaptığı açıklamada “30 Büyükşehir arasında suyu en ucuz kullanan Büyükşehiriz” dedi.

Prof. Dr. Recep Bentli uyardı!

Malatya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Recep Bentli sosyal medyadan uyarılarda bulundu.

Koronavirüste risk devam ediyor

Malatya Sağlık İl Müdürü Recep Bentli koronavirüs riskinin devam ettiğini ifade ederek vatandaşlarımızdan bu süreçte bazı hususlara uymalarını beklediklerini söyledi.

Hala yeni pozitif vakalarımız var!

Malatya Sağlık İl Müdürü Prof.Dr.Recep Bentli,virüsün tamamen ilimizi terk etmediğini vurgulayarak vatandaşların mecbur olmadıkça dışarı çıkmamaları uyarısında bulundu.

BİLSEM'den polislere maske

Bilim ve Sanat Merkezleri'nde üretilen 190 adet yüz siperliği Malatya İl Emniyet Müdürlüğü'ne teslim edildi.

Sorumluluk büyük,tedbirler çok basit

Malatya Sağlık il müdürü Prof.Dr.Recep Bentli bugün yaptığı açıklamayla sorumluluğun büyüklüğüne vurgu yaptı ve alınan tedbirlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Tedbir tedirginlik olarak algılanmasın

Vali Aydın Baruş, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Recep Bentli alınan tedbirlerle ilgili kamuoyunu bilgilendirdi. Sonrasında ise Eğitim Araştırma Hastanesinde koronavirüse karşı alınan önlemlerle ilgili bilgi aldı.

Yüreklere su serpti

Malatya İl Sağlık Müdürü Prof.Dr.Recep Bentli koronavirüse karşı en üst seviyede tedbir aldıklarını ifade ederek,sağlık personellerinin yönlendirmelerine uyulması konusunda hassasiyet beklediklerini söyledi.