Etiketler

23 vakit Teşrik Tekbiri!

اَللّهُ اَكْبَرُ اَللّهُ اَكْبَرُ لاا اِلهَ اِلاَّ اللّه وَاللّهُ اَكْبَرُ اَللّهُ اَكْبَرُ وَلِلّهِ الْحَمْدُ

Filyasyon nedir?

Corona virüsün hayatımıza girdiği andan itibaren bazı tıp terimleri sıkça kullanılmaya başlandı. Sıkça kullanılan terimler arasında yer alan Filyasyon terimi vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Filyasyon TDK'ya göre ne anlama geliyor, Türkiye'de filyasyon çalışmaları nasıl yürütülüyor?

Siz İsteyin Biz Getirelim

Yeşilyurt Belediyesinin basın biriminden gönderilen bültende; 320 bin nüfuslu metropol ilçeye tek marketle hizmet verileceği ifade edildi.Zincir marketlerin dahi evlere servis hizmetini göze alamadığı bir dönemde Yeşil Gıda marketin bunu nasıl başaracağı merak konusu oldu.Belediyenin yayımladığı bülten şöyle:

2030 ve sonrası eğitim nasıl şekillenecek

Küresel İşletme ve Ekonomi Konferansı'nda (GLOBE 2019) konuşan Prof. Dr. Şirin Karadeniz, 2030 ve sonrasının öngörülen eğitim modelleri hakkında 'Üniversitelerin tüm eğitim formatı yavaş yavaş dönüşecek' dedi.

Dr. Bahar Eriş, başarılı çocuk yetiştirmenin sırlarını anlatacak

Doktor Bahar Eriş, 'Çocuklar Nasıl Başarır?' konulu Akbatı Yaşam Akademisi söyleşisi ile ebeveynlere başarılı çocuk yetiştirmenin sırlarını verecek.

Mümin Sekman ve Bahar Eriş çocuk yetiştirmenin sırlarını anlatacak

Yaşam Akademisi, anne-çocuktan, kişisel gelişime çeşitli dallarda uzman konuklarını Akbatı'da ağırlamaya Sonbahar-Kış döneminde de devam edeceğini duyurdu. Yaşam Akademisi, Ekim ayında 'Çocuklar Nasıl Başarır?' konulu söyleşi ile Doktor Bahar Eriş'i, 'Her Şey Seninle Başlar' başlıklı söyleşisinde ise Mümin Sekman'ı konuk edecek.