Etiketler

Bayraktar montu Malatyalılara kaptırdı

Teknofest 2020 organizasyonu bul yıl Gaziantep'te gerçekleştiriliyor. Çeşitli alanlarda yapılan yarışmalar ise nefes kesiyor. Malatya EBABİL İHA Takımı Sabit Kanat İHA Yarışması'nda Türkiye 1.si oldu.

Veli Ağbaba'nın iddiası fesih getirdi

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da T3 Vakfı ile ilgili bazı iddialarda bulunmuştu. Vakıf Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar ise iddiaları belgelerle yalanlayarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'na çağrıda bulunmuştu. Ancak İmamoğlu sessizliğini korumuştu. Bunu üzerine Selçuk Bayraktar harekete geçti.

İlçe Başkanından kapak

Şirin Payzın Selçuk Bayraktar'ın uçan araba projesinin haberinden alıntı yaparak bir paylaşım yaptı. AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya da cevap yazdı.

Ahlaksız iftiralara göz yummayacağız

Malatya CHP Milletvekili Veli Ağbaba'nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden T3 Vakfına 41 Trilyon destek verildi iddiasına, Vakıf Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar twitter hesabından sert tepki gösterdi ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na çağrıda bulundu.