Etiketler

Doğanşehir'de dikey işaretleme çalışmaları!

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından trafik güvenliğini sağlayıcı dikey işaretleme çalışmaları gerçekleştiriliyor. Doğanşehir’i Kahramanmaraş’a bağlayan 39 kilometrelik Söğüt-Gövdeli Grup yolunda trafik uyarı levhalarının kurulumu yapılıyor.

Samanlı taziye mesajı yayımladı

Mehmet Alptuğ Karaca'nın ölümü,Ülkücü camiayı yasa boğdu.Trafik kazasında hayatını kaybeden Alptuğ için,MHP İl Başkanı Mesut Samanlı taziye mesajı yayımladı.

Polis memuru şehit oldu

Kocaeli'de görevi yaptığı esnada bir aracın çarpması sonrası yapılan tüm müdahalelere rağmen Polis Memuru Fatih Kara kaldırıldığı hastanede şehit oldu.

Kazaların tamamı dikkatsizlikten! (Video)

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü mobesa kayıtlarına yansıyan kazaları paylaşarak; 'Görüntülerini izlediğimiz bu kazaların mağduru olmamak için lütfen trafik kurallarına uyalım ve trafikte çok daha dikkatli olalım'

Bu yola bir çare!

Başharık Mahallesi sakinleri trafik kazalarına sebep olan yola bir çare bulunması için yetkilileri göreve çağırdı.

Araçlar hurdaya döndüğü kazayı sürücüler yara almadan atlattı

Kastamonu'nun Tosya ilçesinde iki aracın karıştığı ve araçlar hurdaya döndüğü trafik kazasında sürücüler yara almadan kurtuldu.

Diyarbakır'da feci kaza: Ölümden saniyelerle kurtuldular

Diyarbakır'da meydana gelen zincirleme trafik kazada 1 kişi yaralanırken, 3 kişinin aracın altında kalmaktan son anda kurtulduğu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.