Yönetimin yüzde 70'i aynı isimlerden oluştu

AK Parti'nin Pazar günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanı sıra bazı bakanlar ile parti üst yöneticilerinin de katılımıyla gerçekleştirilen Malatya 7. Olağan İl Kongresi'nde önceki yönetimden 35 kişi yerini korudu.15 isimse yeni yönetimde yer almadı. 50 kişilik yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

PAYLAŞ
Yönetimin yüzde 70'i aynı isimlerden oluştu
AK Parti’nin Pazar günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra bazı bakanlar ile parti üst yöneticilerinin de katılımıyla gerçekleştirilen Malatya 7. Olağan İl Kongresi’nde önceki yönetimden 35 kişi yerini korudu.15 isimse yeni yönetimde yer almadı. 50 kişilik yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

İhsan Koca (İl Başkanı)
Abdullah Duran,
Abdullah Yağcı,
Ahmet Cem Erdem,
Ahmet Oymak,
Aytunç Narin,
Bayram Apaçık,
Ceyhun İsa Işıklı,
Ekrem Dağ,
Enes Akkaya,
Enes Perçin,
Enis Aydoğan,
Ergün Paşahan,
Eser Bülent Özpolat,
Fahrettin Özkaya
Fatih Can,
Fırat Palancı,
Halit Erşahin,
Hamdullah Pektaş,
Hatice Yaman,
Hicret Şeyma Saraç Aydoğan,
Hüseyin Yılmaz,
İbrahim Karaman,
İlhan Doğan,
İlyas Karaca,
İsmail Hakkı Pekel,
Kahraman Kavuk,
Kamil Biter,
Mahmut Boyraz,
Mahmut Üner Özer,
Mehmet Gökhan Gökçek,
Muhammed Barış Yılmaz,
Mustafa Duyar,
Namık Gören,
Nazlı Süheyla Çavdar,
Nisa İçen,
Ömer Akın,
Ramazan Acar,
Ramazan Bozkurt,
Rıdvan Budak,
Sadin Şahin,
Sedat Alpkıray,
Selami Zorver,
Serbil Bakan Korkulu,
Serpil Altın,
Sezai Ertem,
Şahin İzciler,
Şükran Gönültaş,
Tuğba Atsız,
Yurdanur Mut.

İL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ (YEDEK)
Fikret Çolak
Ahmet Erduran
Fatih Kalaycıoğlu
Canan Karaçam Özcan
Mustafa Dağdelen
Önder Korkmaz
Turan Çetinkaya
Ahmet Mercan
Abdulvahap Doğan
Mustafa Tomo
Kenan Sağdıç
Erdal Gençay
Adem İşler
Sümeyye Gönültaş
Kutlay Soyutürk
Hacer Kölük
Naime Dönmez
Gülzade Berberoğlu
Mevlüt Polat
Kenan Oğuz
Burak Karaman
Akif Sarı
Abdulvahap Tankız
Yusuf Boyracı
Tayfun Güngör

İL DİSİPLİN KURULU (ASİL)
İdris Boztaş
Celal Aksaç
Hüseyin Selçuk
Süleyman Durmaz
Hüseyin Çapar

İL DİSİPLİN KURULU (YEDEK)
Şevket Güneş
İbrahim Eray Öztürk
Tebernuş Kaçaman
Mehmet Yavuz Yüzük
Ahmet Akpamukçu

İL PARTİ İÇİ DEMOKRASİ HAKEM KURULU (ASİL)
Süleyman Şimşek
Recep Gülbey
Kamber Mehmet Tümer

İL PARTİ İÇİ DEMOKRASİ HAKEM KURULU (YEDEK)
Adil Ağcan
Kudret Kılıç

ÜST KURUL DELEGELERİ – ASİL (AKP BÜYÜK KONGRESİNDE OY KULLANACAK MALATYA DELEGELERİ)
İhsan Koca
Selahattin Gürkan
Özlem Pelitoğlu
Ömer Akın
Muhammet Emin Yalçınkaya
Mehmet Çınar
Basri Kahveci
Osman Güder
Murat Kavuncuoğlu
Veysel Ateş
Vahit Atalan
Yusuf Coşkun
Mustafa Şahin
Celal Ekici

ÜST KURUL DELEGELERİ (YEDEK)
Erdoğan Özpolat
Mahmut Üner Özer
Namık Gören
Ahmet Erduran
Canan Karaçam Özcan
Fikret Çolak
Erdal Gençay
Kutlay Soyutürk

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN